Animasyon

2 Boyutlu Animasyonlar

Özgün ve modern tasarımlar ile web sitenizde, sunum, proje ya da tanıtımlarınızda kullanmak için hareketli animasyona dönüştürülmek üzere dijital tasarımlar yapıyoruz. Hazırladığımız animasyon tasarımlarını günümüz teknolojilerine uygun bir şekilde hareketli animasyona dönüştürüyor ve projenize uygun bir formatla teslim ediyoruz.

3 Boyutlu Animasyonlar

3 Boyutlu içeriği canlandırıyoruz. Yetenekli animatörlerimiz, nesnelerin ve avatarların karmaşık hareketlerini, yüksek görsel kalite ve detay ile kopyalar. Animasyonlarımız, özel yapım interaktif uygulamalarımızda üst düzey gerçekçilik ve detay sağlıyoruz.

Storyboard Hazırlama

Animasyon tasarım ve geliştirme aşamasına başlamadan önce projeye yön verecek ve genel hatlarının ortaya çıkmasını sağlayacak en önemli süreç olan Storyboard hazırlama hizmeti veriyoruz. Tüm projeyi başlangıç öncesinde değerlendirmek ve proje sonunda ortaya çıkacak olan işi görebilmek adına Storyboard'un hazırlanmasını sağlıyoruz.

Seslendirme Hizmeti

Web sitenizde, uygulamalarınızda ya da animasyonlarınızda kullanılmak üzere profesyonel seslendirme uzmanları aracılığıyla seslendirmeler yapıyor ve projenize uygun bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Animasyon çalışmalarımızı incelemek için buraya tıklayınız.