Dijital Pazarlama

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sitenizin doğru anahtar kelimelerle doğru hedef kitleye erişmesini sağlıyoruz. Web sitenizin açılış hızını en iyi seviyeye getirerek hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda en iyi deneyimi yaşatmayı sağlıyoruz. Kullandığımız yapay zeka destekli uygulamalar sayesinde arama motorlarındaki varlığınızı en iyi şekilde analiz ederek, düzenli güncelleme ve geliştirme yapıyoruz. 

Google, Facebook, Instagram Reklamları

Google Ads ve Facebook Business Manager yönetimiyle tüm reklam kampanyalarınızı doğru analiz ile doğru hedef kitleye ulaştırarak işinizi büyütmenizi, satışlarınızı arttırmanızı ve marka bilinirliğinizi yükseltmenizi sağlıyoruz. Yapay zeka destekli araçlarımızla hedef odaklı metinleri üretiyor ve reklam kampanyalarımızı bu güç ile yönetiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Marka bilinirliğinizi artırmak, hedef kitlenize ulaşmak ve tanıtımlarınızı yapmak için tüm sosyal medya platformlarında hesaplarınızı yönetiyoruz. Doğru hedef kitle analizi, markanıza uygun iletişim dili, kurum kültürünüzü yansıtan tasarımlar ile sosyal medya hesaplarınızın doğru bir şekilde büyümesini sağlıyoruz.

İçerik Üretimi

Profesyonel yazarlarımız aracılığıyla, arama motorlarında sitenizin üst sıralara çıkmasını sağlayan en büyük araçlardan birisi olan içerik üretimini sağlıyoruz. Güncel ve doğru optimizasyon ile yazılmış içerikler hem web sitenizin hedef kitlesine ulaşımını kolaylaştırır hem de sitenize ziyaretçi getirerek arama motorlarında yükselmenize yardımcı olur.

Dijital Pazarlama çalışmalarımızı incelemek için buraya tıklayınız.