Multidisipliner* Dijital Ajans

* Multidisipliner; birden fazla disiplinden faydalanarak, odağa farklı perspektiflerden bakmayı ve çözümler üretmeyi sağlar. Ürettiğimiz projelerde esas olan sonuçtur. Yaratıcı çözümler sunabilmek için ortak bir çalışma kültürü ve net bir iş bölümü ile her konunun kendi uzmanının ilgili bölümde değer yaratması sağlanır.

Bu vizyon ve 15 yıla dayanan yazılım ve bilişim sektör deneyimi ile kurduğumuz Webudi'de, şirketiniz, markanız veya ürününüz için en doğru analizleri yapıyor ve dijital dünyanın kolaylıklarından en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz.

Geliştirdiğimiz otomasyon yazılımlarıyla sizlere hızlı, modern ve pratik dijital çözümler sunuyoruz. Web Yazılım, Web Tasarım, Mobil Uygulama, E-ticaret, Kurumsal Kimlik, Sosyal Medya Yönetimi, 3D Çalışmalar gibi dijital dünyada ihtiyacınız olabilecek bu alanlarda, şirketinize ve markanıza en uygun planlama ve geliştirmelerle hizmet veriyoruz.

Verdiğimiz her hizmetin günün şartlarına ve son teknolojilere uygun, kullanışlı ve kullanıldığı tüm platformlarla uyumlu olmasına özen gösteriyor, yazılım ve tasarım trendlerini takip ediyor, değişen ve gelişen kullanıcı alışkanlıklarını analiz ediyor ve projelerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz.

Quote

Bu sizin sesiniz...

Bizi en iyi bilenler, çözüm ürettiğimiz şirketlerdir. Tanıştığımız ve bağlantı kurduğumuz için daha şanslı olamazdık. Dünyanın her yerindeki işletmeler için üretiyor, tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Referanslar
Quote
Hüsnü Sundu
Sundu Bisiklet

Birlikte çalıştığımız kaç proje var sayamıyorum ve işlerini her zaman zamanında ve hatasız teslim ediyorlar. Yaptıkları tüm başarılı işler için çok minnettarım!

Quote
Burak Koçak
Wimbledon Akademi

Bir yıldan fazla bir süredir Webudi ile çalışıyoruz ve harikalar. İşlerini neredeyse kusursuz bir şekilde teslim ediyorlar, bu bizim için harika çünkü işlerimiz için endişelenmemize gerek kalmıyor.

Quote
Recep Özer
Recep Özer Akademi

Akademimizi geliştirmemize ne kadar yardımcı olduklarını size anlatamam. Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimiyle ilgili tüm süreci gönül rahatlığıyla teslim ediyorum.

Quote
Fulya Ekmen
Türkiye Down Sendromu Derneği

Tüm dijital dönüşüm sürecimizi Webudi ile gerçekleştirdik. Çalışmalarında mutlak bir mükemmeliyetçilik var. Doğru anlıyorlar ve en hızlı şekilde çözüm üretiyorlar.

Quote
Fatih Çabuk
ÇADEM Psikoloji

Tüm çalışmamızı özenle tamamladılar. Sağladıkları düzenli destek ve hızlı çözümlerle tüm sürecimizi kolaylıkla yönetiyoruz.

Ekibimiz

Harika hikayelerin ardındaki gücümüz.

Gültekin Yaman

Gültekin Yaman / Kurucu

Burak Uslu

Burak Uslu / Proje Yöneticisi

Eren Yayla

Eren Yayla / Proje Geliştirme Uzmanı

Yılmaz Daşkafa

Yılmaz Daşkafa / Yazılım Geliştirici

Halil İbrahim Bedir

Halil İbrahim Bedir / Yazılım Geliştirici

Bahadır Yıldırım

Bahadır Yıldırım / Ön Yüz Geliştirici

Oğuz Kavas

Oğuz Kavas / Uygulama Geliştirici

Emriye Üçler

Emriye Üçler / Grafik Tasarımcı

Batuhan Seren

Batuhan Seren / Jr. 3D Geliştirici

Nurullah Demir

Nurullah Demir / Jr. Uygulama Geliştirici