Yazılım Geliştirme

Web Tasarım

Marka, ürün ya da şirketinizin kurumsal kimliğini yansıtan, tüm platformlar ve mobil cihazlar ile uyumlu, modern web sitesi tasarımları hazırlıyoruz. Web sitenizin tasarımının güncel teknoloji trendlerine ve kullanıcı alışkanlıklarına uygun olmasını sağlıyoruz.

E-Ticaret

Modern, kullanışlı ve kolay yönetilebilir bir e-ticaret sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz. Ürün yönetimi, farklı ödeme alt yapıları, XML entegrasyonları, pazar yerleri (Trendyol, Hepsiburada, n11 vb.) entegrasyonları gibi bir e-ticaret sitesinde olması gereken her fonksiyonu hazırlıyor, geliştirdiğimiz kullanımı kolay yönetim paneli ile birlikte sizlere teslim ediyoruz.

Web Otomasyon & CRM Yazılımları

Şirket verimliliğinizi arttıracak, maliyetlerinizi düşürecek, manuel süreç yönetimlerinizi en aza indirecek bulut tabanlı otomasyon sistemleri hazırlıyor, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun geliştirmeleri yapıyoruz. Otomasyon ve CRM alt yapıları ihtiyacınıza ve mevcut sorunlarınıza göre analiz ediliyor ve bu doğrultuda hazırlanan süreç size sunularak çalışmanın planlanması sağlanıyor.

Mobil Uygulamalar

Projenizin ihtiyacı olan tüm özellikleri; tüm cihazlarla uyumlu, kullanışlı ve modern arayüzlü mobil uygulamalara dönüştürüyoruz. Gerekli tüm analizleri yaparak, güçlü ve anlaşılır bir arayüz, üst düzey bir kullanıcı deneyimi ve güçlü bir bulut sunucu desteğiyle hayata geçiriyoruz.

Online Eğitim Sistemleri (LMS)

Şirketiniz veya kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda online canlı dersler, canlı ders kayıtlarının izlenmesi, video derslerle destekleme, ödev / kaynak paylaşımı, bu paylaşımların takibi, mesajlaşma alt yapısı, profil yönetimi, ödeme alt yapısı gibi bir çok özelliği içinde barındıran, online eğitim sistemleri hazırlıyoruz. Alanında uzman öğretim üyelerimizin danışmanlığında MOOC ve SCORM paketleri oluşturma konusunda deneyimli bir ekibe sahibiz. 

Bulut Teknolojileri

Şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Linux tabanlı bulut sunucularımız ile tüm ihtiyaçlarınıza 7 gün 24 saat kolayca erişebileceğiniz teknolojileri hazırlıyoruz. Amazon (AWS), Digital Ocean Spaces, Microsoft 365, Google Workspace gibi özel bulut çözümleri sağlayan firmalardan şirketinize özel çözümler ürettiğimiz alt yapıları sağlıyor, bu konuda danışmanlık veriyoruz.

Yazılım Geliştirme çalışmalarımızı incelemek için buraya tıklayınız.