Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumunuzun kurumsal kimlik tasarım sürecinde renk, dil ve tasarım şablonlarını belirliyoruz. Tüm kurumsal ürünlerinizi (logo, antetli kağıt, kartvizit, zarf vb.), kurum kimliğinize en uygun ve modern şekliyle tasarlıyor, baskıya hazır halde teslim ediyoruz. 

Logo Tasarımı

Kurumsal kimliğin en önemli parçası olan logonuzu kurumunuza en uygun formatta ve renklerde tasarlıyor ve baskıya hazır halde teslim ediyoruz.

Kitap, Broşür, Dergi Tasarımı

Kurumunuzun ve projenizin tanıtımında veya farklı ihtiyaçlarında kullanabileceğiniz kitap, katalog, broşürler ve ürünlerinizi, firmanızı ya da içeriklerinizi dahil edebileceğiniz dergiler tasarlıyor ve baskıya hazır halde teslim ediyoruz. Bu çalışmaları online platformlarda sunabileceğiniz formatlarda destek sağlıyor, Kare Kod (QR Code) uygulamalarımız ile modern ve güncel tüm teknikleri kullanıyoruz.

Sosyal Medya Gönderileri

Tüm sosyal medya platformlarında kullanılmak üzere, kurumsal dilinizi etkili ve verimli bir şekilde yansıtabileceğiniz sosyal medya gönderi tasarımları oluşturuyoruz. Günlük, haftalık ve aylık planlamalar ile ihtiyaçlarınızı belirleyip vermek istediğiniz mesajı en uygun dil ve temalarla kurguluyor ve tasarlıyoruz.

Video Düzenleme

Video kurgu, montaj ve düzenleme konularında ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlıyoruz. Tanıtım filmi, mevcut videoların birleştirilmesi ve kurgusunun yapılması, sosyal medya platformlarında kullanılabilecek videolara dönüştürme konularında profesyonel hizmet sağlıyoruz. 

Dijital İllustrasyon

Ürünlerinizde ya da kurumsal kimliğinizde kullanılmak üzere profesyonel çizerlerimizle sizlere dijital illustrasyonlar hazırlıyoruz. Logo, ürün görseli, maskot vb. ihtiyaç olan her alanda dijital çizimlerle kurumunuza görsel destek sağlıyoruz.

Grafik Tasarım çalışmalarımızı incelemek için buraya tıklayınız.