3D Uygulamalar

Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality)

Artırılmış Gerçeklik (AR) teknolojisi ile, 3 boyutlu objeleri, videoları, görüntüleri ve diğer tüm dijital bilgileri gerçek bir fiziksel ortamda paylaşmanızı sağlıyoruz. Bu verileri doğrudan gerçek objelere ekleyen Artırılmış Gerçeklik çözümlerimiz ile tasarım, montaj, servis talimatları, bakım adımları, uzaktan destek ve satış, pazarlama sunumlarınız için etkileyicilik ve kolaylık sağlıyoruz.

Sanal Gerçeklik (Virtual Reality)

Sanal Gerçeklik (VR) kelimenin tam anlamıyla herhangi bir şeyi herhangi bir yerde herhangi bir zamanda deneyimlemeyi mümkün kılan yeni nesil teknolojidir. Bu teknoloji ile sanal gerçeklik ortamları hazırlıyor, sürükleyici bir deneyim sağlamak için yüksek kaliteli görselleştirmeleri ses, ışık, hareket ve oyunlaştırma ile birleştiriyoruz.

Karma Gerçeklik (Mixed Reality)

Karma Gerçeklik, kullanıcının bulunduğu doğal alanı, sanal ortama taşıyarak gerçekçi görünmesini sağlayan bir sistemdir. Ayrıca karma gerçeklik ile iki ortamla aynı anda etkileşime geçilebilmektedir. Bu anlamda Karma gerçeklik ile, sanal bir alanın içindeki ve dışındaki şeyleri iki boyutlu bir biçimde aktararak gerçeğe en yakın deneyimi sağlıyoruz. 

3D Animasyon

3D içeriği canlandırıyoruz. Yetenekli animatörlerimiz, nesnelerin ve avatarların karmaşık hareketlerini, yüksek görsel kalite ve detay ile kopyalar. Animasyonlarımız, özel yapım interaktif uygulamalarımızda üst düzey gerçekçilik ve detay sağlıyoruz.

3D Modelleme

Mobil, artırılmış ve sanal gerçeklik çözümleri için model oluşturma ve optimizasyonunda son teknoloji 3D modelleme hizmetleri sunuyoruz. Oyunlar ve etkileşimli uygulamalar için 3B modeller ve 3B varlıklar oluşturmada ileri becerilerimizi kullanıyoruz.

3D Uygulamalar çalışmalarımızı incelemek için buraya tıklayınız.